3D Shqipëri Live Wallpaper icon

3D Shqipëri Live Wallpaper

by SanguinoFlags

Basic Information

This app is currently not active on Google Play

5+
Thousand
Installs
4.54
68
Rating
Unranked
Ranking
4
Libraries
2.3.3+
Android version
12/1/13
Last updated
2012
June
App Age
544 kb
App size
Low
Maturity
Maturity
FREE
Price

Google Play Rating history and histogram

58
2
1
1
6

Changelog

Developer information

Description

albania click dhe drejtpërdrejtë ekipin hyrë inkurajuar jetojnë klikoni konfigurosh letër lojërat mbi mund muri mënyrë ose parametrat preferencat për seksionin sfond shqipërisë wallpaper është

Comments

Tag cloud

albanian deformuar eshte ever fallso flamuri flamurin kshu rregullojne shpresoj

Positive comment tag cloud

albanian awesome best cool ever ilirida mpelqen nice one wallpaper

Negative comment tag cloud

deformuar eshte fallso flamuri flamurin kinez krijuar kshu perdhosim shpresoj

Google Play Rankings

This app is not ranked

Permissions

Development tools
test access to protected storage
Your location
approximate (network-based) location, precise (GPS) location
Network communication
full network access, view network connections, view Wi-Fi connections
Storage
modify or delete the contents of your USB storage
Phone calls
read phone status and identity
System tools
prevent phone from sleeping

Libraries

Related apps