40 Hadithet e Neveviut icon

40 Hadithet e Neveviut

by DawaTools

Basic Information

10+
Thousand
Installs
4.74
318
Rating
Unranked
Ranking
1
Libraries
3.0+
Android version
2/21/13
Last updated
2013
January
App Age
44.0 mb
App size
Unrated
Maturity
Maturity
FREE
Price

Google Play Rating history and histogram

282
14
7
6
9

Changelog

  • May 22, 2014 Installs 10,000+ installs
  • Dec 29, 2013 Installs 5,000+ installs
  • Jun 15, 2013 Installs 1,000+ installs
  • Apr 13, 2013 Installs 500+ installs
  • Feb 21, 2013 Update Version 1.2
  • Feb 2, 2013 Installs 100+ installs
  • Jan 26, 2013 New App Version 1.1 in Books & Reference for Free

Developer information

Are you the developer of this app? Join us for free and see how we can help you promote and earn money with your app.
I'm the developer of this app

Description

arabisht caktuara degjimi dhe dërgimi favoriteve fjalëve fusnote gjendet hadithet hadithi hadithit kerkon kërkimi listën neveviut nevojë pasur punon për qasje recitimit ruajtja shqip tekstin

Comments

Tag cloud

allahu bojn hadithet krijohet llahu mashallah mire mundeni per shperbleft

Positive comment tag cloud

allahu bojn hadithet krijohet llahu mashallah mire mundeni per shperbleft

Negative comment tag cloud

Google Play Rankings

This app is not ranked

Permissions

Development tools
test access to protected storage
Storage
modify or delete the contents of your USB storage

Libraries

Development tools

Related apps

More from DawaTools