Emra Shqip

Emra Shqip


Nëse keni probleme për të vendosur emrin e foshnjes suaj, ky aplikacion ju ndihmon të bëni zgjedhjen e duhur.
Emra shqip. Zgjedhni emrin për foshnjen tuaj në mesin e më shumë se 4500 emrave për vajza dhe djem.

Recent changes:
Janë bërë edhe disa ndryshime.
Tani shumica e emrave e kanë edhe prejardhjen e emrit.
Add to list
Free
71
3.6
User ratings
52
Installs
10,000+
Concerns
0
File size
426 kb
Screenshots
Screenshot of Emra Shqip Screenshot of Emra Shqip Screenshot of Emra Shqip Screenshot of Emra Shqip Screenshot of Emra Shqip
About Emra Shqip
Nëse keni probleme për të vendosur emrin e foshnjes suaj, ky aplikacion ju ndihmon të bëni zgjedhjen e duhur.
Emra shqip. Zgjedhni emrin për foshnjen tuaj në mesin e më shumë se 4500 emrave për vajza dhe djem.

Recent changes:
Janë bërë edhe disa ndryshime.
Tani shumica e emrave e kanë edhe prejardhjen e emrit.
Android Market Comments
A Google User
Sep 23, 2014
super
A Google User
Mar 22, 2014
I Varfër. Shum i mangët, emrat më të dashur dhe më të njohur mungojnë.
A Google User
Dec 27, 2013
Bravo Cfare dreqin eshte ky emer Ajer hahahahahahah po kshu kur lindin femijet mund tia vesh si emer.
A Google User
Sep 28, 2013
Great Vetem nje mangesi dmth'nja e emrave mungon..
A Google User
May 1, 2013
Nuk ka kuptim Emri Do ishte me i bukur po te kishte te plotesuar kuptimet e emrave