FilmAlb - Filma me titra shqip icon

FilmAlb - Filma me titra shqip

by FILMALB

Basic Information

This app is currently not active on Google Play

50+
Thousand
Installs
4.75
5223
Rating
Unranked
Ranking
5
Libraries
2.3+
Android version
11/17/14
Last updated
2014
July
App Age
2.36 mb
App size
Everyone
Content Rating
FREE
Price

Google Play Rating history and histogram

4598
291
114
88
132

Changelog

Developer information

Description

aplikacion aplikacionin bëjmë dhe filmat filmave filmi kualitet lartë lidhje mundësuam një nëse ose pajsijet për përdorim përkthyer përkthyesish përmisime përpiqemi qëndron tuaj zhvilluesish është

Comments

Tag cloud

app bravo dhe filma jeni mir mire shum shume super

Positive comment tag cloud

app bravo dhe filma jeni mir mire shum shume super

Negative comment tag cloud

dhe galaxy kom mir ndalohet nuk per shqip shume zeri

Google Play Rankings

This app is not ranked

Permissions

Development tools
test access to protected storage
Network communication
full network access, view network connections
Storage
modify or delete the contents of your USB storage

Libraries

Related apps