Gazeta Express icon

Gazeta Express

by Rrota sh.p.k.

Basic Information

This app is currently not active on Google Play

10+
Thousand
Installs
3.44
195
Rating
Unranked
Ranking
1
Libraries
2.2+
Android version
3/15/13
Last updated
2013
March
App Age
300 kb
App size
Everyone
Content Rating
FREE
Price

Google Play Rating history and histogram

96
14
19
11
55

Changelog

Developer information

Rrota sh.p.k.

Website

Description

botuara botë dhe economist edhe express expressonline gazeta gazetën gazetës informatave kosovo kosovë mediaworks nga një nëntor orëve produkti punojnë përmendur respektuar shqyrtojnë websajtet është

Comments

Tag cloud

anti aplikacion apo dhe gazet jeni kjo nuk per rrena

Positive comment tag cloud

aaat app djema jeni lajme mire portali versioni vjeter working

Negative comment tag cloud

anti aplikacion apo dhe gazet jeni kjo nuk per rrena

Google Play Rankings

This app is not ranked

Permissions

Network communication
full network access

Libraries

Development tools

Related apps