JPDP Kameri

JPDP Kameri


JPDP Kameri - е бесплатна мобилна апликација преку која во живо можете да ги следите панорамските камери поставени на наплатните станици и граничните премини на РМ. Апликацијата има калкулатор на растојание меѓу градови како и моментална информација за состојбата на патиштата на РМ.

Апликацијата е во сопственост на Јавното претпријатие за државни патишта - изработена од страна на Даниел Радески.

Recent changes:
Проблемот со стримовите е решен.
Додаден Англиски и Албански јазик
Add to list
Free
88
4.4
User ratings
531
Installs
10,000+
Concerns
0
File size
13319 kb
Screenshots
Screenshot of JPDP Kameri Screenshot of JPDP Kameri Screenshot of JPDP Kameri Screenshot of JPDP Kameri Screenshot of JPDP Kameri Screenshot of JPDP Kameri Screenshot of JPDP Kameri Screenshot of JPDP Kameri Screenshot of JPDP Kameri Screenshot of JPDP Kameri
About JPDP Kameri
JPDP Kameri - е бесплатна мобилна апликација преку која во живо можете да ги следите панорамските камери поставени на наплатните станици и граничните премини на РМ. Апликацијата има калкулатор на растојание меѓу градови како и моментална информација за состојбата на патиштата на РМ.

Апликацијата е во сопственост на Јавното претпријатие за државни патишта - изработена од страна на Даниел Радески.

Recent changes:
Проблемот со стримовите е решен.
Додаден Англиски и Албански јазик

Android Market Comments
sharko sharko
Oct 10, 2015
Како да го сменам јазикот, цела апликација ми е на англиски освен дневните информации?
Atanas Pekov
Sep 7, 2015
Odlicna aplikacija.Bravo
A Google User
Sep 6, 2015
makedonceto ke napravi nesto sto misli deka e korisno za opstestvoto no ne ja proveruva app dali e kompaktibilna so smart tel koj gi ima i se nudat na nasiot pazar.Znaci treba da uci uste pred da ja objavi aplikacijata starno mislam dobra zamisla no loso ostvaruvanje.
A Google User
Aug 15, 2015
Dobarr Dobar very dobar
A Google User
Aug 13, 2015
Bravo Dobra aplikacia 👍👍👏👏