Kushtetuta - Constitution Alb

Kushtetuta - Constitution Alb


English:

This is the offline version of Albanian Constitution, in Albanian and English.

Albanian:

Ky eshte versioni i kushtetutes Shqiptare ne gjuhen shqipe dhe Angleze. Kushtetuta eshte marre nga faqja zyrtare e parlamentit shqiptar dhe sherben si refernce per cdo person.

Ky version offline ju lejon leximin e kushtetues edhe kur nuk keni nje lidhje interneti.

Recent changes:
- first version
Add to list
Free
84
4.2
User ratings
96
Installs
5,000+
Concerns
0
File size
2976 kb
Screenshots
Screenshot of Kushtetuta - Constitution Alb Screenshot of Kushtetuta - Constitution Alb Screenshot of Kushtetuta - Constitution Alb Screenshot of Kushtetuta - Constitution Alb
About Kushtetuta - Constitution Alb
English:

This is the offline version of Albanian Constitution, in Albanian and English.

Albanian:

Ky eshte versioni i kushtetutes Shqiptare ne gjuhen shqipe dhe Angleze. Kushtetuta eshte marre nga faqja zyrtare e parlamentit shqiptar dhe sherben si refernce per cdo person.

Ky version offline ju lejon leximin e kushtetues edhe kur nuk keni nje lidhje interneti.

Recent changes:
- first version

Android Market Comments
A Google User
Mar 22, 2015
Hiq reklamat. Hiqni reklamat. Jane shume bezdisese gjithashtu edhe harxhojne trafik interneti. Do i jepja 5 yje. Kushtetuta nuk duhet te jete nga ato aplikacione ku duhet te fitosh para.
A Google User
Oct 5, 2014
Duhet me teper pune. Kur jam duke lexuar nenin '#' dhe kthej cel ne horizonalisht dhe anasjellt, programi me kthen ne faqen kryesore. Edhe kur fik ekranin per disa sekonda ndodh e njejta gje. Kur prog te funksionoje ne menyre perfekte do merrni 5 stars. Vers. ne anglisht gjithashtu
A Google User
Jan 7, 2014
Versioni me i mire ne formatin app i Kushtetutes. Pertej nevojes per permiresim ne anglisht, versioni shqiptar eshte super! Urime ata qe jane munduar per ta realizuar!
A Google User
Nov 25, 2013
Ok App shume i mire punon shqip e anglisht. versioni anglisht duhet te rregullohet qe te behet si ai shqip se me duket thjesht si pdf.
A Google User
Apr 14, 2013
Kot fare-very bad Pse nuk hapet aplikacioni kur une zgjedh GJUHEN E MREKULLUESHME SHQIPE,por punon vetem ne anglisht? As gjerat shqiptare nuk mund t'i kemi me ne gjuhen tone?! Ju lutem ndreqeni kete gje ne menyre qe ta perdorim. Per momentin po e cinstaloj.