Kushtetuta e Shqiperise icon

Kushtetuta e Shqiperise

by IONIAN

Basic Information

10+
Thousand
Installs
4.62
227
Rating
Unranked
Ranking
2
Libraries
2.3+
Android version
6/14/16
Last updated
2013
May
App Age
2.80 mb
App size
Everyone
Content Rating
FREE
Price

Google Play Rating history and histogram

189
16
6
5
11

Changelog

Developer information

Are you the developer of this app? Join us for free and see how we can help you promote and earn money with your app.
I'm the developer of this app

Description

cilat edhe funksionet kushtetuta leximit ligjor mbështetur ndërtohet parimet pjesëve për përmasë shfletim shkrimit shpejtë shqipërisë shteti shtetit sovran themelore vogël vështirësisë zgjedhjen zmadhimin zvogëlimin

Comments

Tag cloud

aplikacion bravo dhe dobishem edhe eshte faleminderit mire nje shume

Positive comment tag cloud

aplikacion bravo dhe dobishem edhe eshte faleminderit mire nje shume

Negative comment tag cloud

Google Play Rankings

This app is not ranked

Permissions

Network communication
full network access, view network connections, receive data from Internet
System tools
prevent phone from sleeping
Extra
Can receive cloud messages

Libraries

Related apps

More from IONIAN