Lajme, Radio, Muzik, Tv Shqip

Lajme, Radio, Muzik, Tv Shqip


* Lajme Shqip, Lajmet e fundit nga mediat shqiptare nga Shqiperia, Kosova, Maqedonia dhe nga gjithe bota, lexoni per Lajme,Kuriozitete, Sport, Teknologji, Showbiz, Humor etj.

* Lajmet e fundit nga 19 webfaqe shqiptare:

Albeu - albeu.com
AlmaKos - almakos.com
Opozita - opozita.com
Panorama - panorama.al
Yll Press - yllpress.com
Tv Koha - tvkoha.tv
Lajm Press - lajmpress.com
Gazeta Shqip - gazeta-shqip.com
Iliria News Agency - ina-online.net
Gazeta Tema - gazetatema.net
Gazeta Blic - gazetablic.com
Evropa e Lire - evropaelire.org
Zeri Amerikes - zeriamerikes.com
Lajme Sport - lajmesport.com
Sporti Total - sportitotal.net
Kosova Press - kosovapress.com
Presheva Jone - preshevajone.com
Gazeta Jeta ne Kosove - gazetajnk.com
Bota Sot - botasot.info

* Radio Shqiptare si :

-Radio Marimanga
-Radio Kosova
-Radio Gurbeti
-Radio Viciana
-Radio Pendimi
-Radio Sharri
-Radio Tirana
-Radio Fama

* Televizioni Shqiptar
-OraNEWS
* Videot e fundit nga platforma me e madhe shqiptare ArkivaShqip dhe EmraCom

dhe pak humor

Recent changes:
20.05.14
Seriali O sa mire
Telegrafi - telegrafi.com

25.04.14
Kosova Press - kosovapress.com
Presheva Jone - preshevajone.com
Gazeta Jeta ne Kosove - gazetajnk.com
Bota Sot - botasot.info
JETA OSH QEF - facebook.com/JETAOSHQEEF
Humor - http://qeshu.info/
Add to list
Free
88
4.4
User ratings
70
Installs
10,000+
Concerns
2
File size
4932 kb
Screenshots
Screenshot of Lajme, Radio, Muzik, Tv Shqip Screenshot of Lajme, Radio, Muzik, Tv Shqip Screenshot of Lajme, Radio, Muzik, Tv Shqip Screenshot of Lajme, Radio, Muzik, Tv Shqip Screenshot of Lajme, Radio, Muzik, Tv Shqip Screenshot of Lajme, Radio, Muzik, Tv Shqip Screenshot of Lajme, Radio, Muzik, Tv Shqip Screenshot of Lajme, Radio, Muzik, Tv Shqip Screenshot of Lajme, Radio, Muzik, Tv Shqip Screenshot of Lajme, Radio, Muzik, Tv Shqip Screenshot of Lajme, Radio, Muzik, Tv Shqip Screenshot of Lajme, Radio, Muzik, Tv Shqip Screenshot of Lajme, Radio, Muzik, Tv Shqip Screenshot of Lajme, Radio, Muzik, Tv Shqip Screenshot of Lajme, Radio, Muzik, Tv Shqip Screenshot of Lajme, Radio, Muzik, Tv Shqip Screenshot of Lajme, Radio, Muzik, Tv Shqip Screenshot of Lajme, Radio, Muzik, Tv Shqip Screenshot of Lajme, Radio, Muzik, Tv Shqip Screenshot of Lajme, Radio, Muzik, Tv Shqip Screenshot of Lajme, Radio, Muzik, Tv Shqip Screenshot of Lajme, Radio, Muzik, Tv Shqip

About Lajme, Radio, Muzik, Tv Shqip
* Lajme Shqip, Lajmet e fundit nga mediat shqiptare nga Shqiperia, Kosova, Maqedonia dhe nga gjithe bota, lexoni per Lajme,Kuriozitete, Sport, Teknologji, Showbiz, Humor etj.

* Lajmet e fundit nga 19 webfaqe shqiptare:

Albeu - albeu.com
AlmaKos - almakos.com
Opozita - opozita.com
Panorama - panorama.al
Yll Press - yllpress.com
Tv Koha - tvkoha.tv
Lajm Press - lajmpress.com
Gazeta Shqip - gazeta-shqip.com
Iliria News Agency - ina-online.net
Gazeta Tema - gazetatema.net
Gazeta Blic - gazetablic.com
Evropa e Lire - evropaelire.org
Zeri Amerikes - zeriamerikes.com
Lajme Sport - lajmesport.com
Sporti Total - sportitotal.net
Kosova Press - kosovapress.com
Presheva Jone - preshevajone.com
Gazeta Jeta ne Kosove - gazetajnk.com
Bota Sot - botasot.info

* Radio Shqiptare si :

-Radio Marimanga
-Radio Kosova
-Radio Gurbeti
-Radio Viciana
-Radio Pendimi
-Radio Sharri
-Radio Tirana
-Radio Fama

* Televizioni Shqiptar
-OraNEWS
* Videot e fundit nga platforma me e madhe shqiptare ArkivaShqip dhe EmraCom

dhe pak humor

Recent changes:
20.05.14
Seriali O sa mire
Telegrafi - telegrafi.com

25.04.14
Kosova Press - kosovapress.com
Presheva Jone - preshevajone.com
Gazeta Jeta ne Kosove - gazetajnk.com
Bota Sot - botasot.info
JETA OSH QEF - facebook.com/JETAOSHQEEF
Humor - http://qeshu.info/

Visit Website
User reviews of Lajme, Radio, Muzik, Tv Shqip
Write the first review for this app!
Android Market Comments
A Google User
Oct 18, 2013
Sony Xperia Z working good thank you