Loje Fjalesh icon

Loje Fjalesh

by Fugo

Basic Information

100+
Thousand
Installs
4.31
2376
Rating
Unranked
Ranking
7
Libraries
3.0+
Android version
6/28/16
Last updated
2013
March
App Age
14.6 mb
App size
Everyone
Content Rating
FREE
+ In-App
Price

Google Play Rating history and histogram

1575
346
221
73
161

Changelog

Developer information

Are you the developer of this app? Join us for free and see how we can help you promote and earn money with your app.
I'm the developer of this app

Description

aftësitë detajuara dhe fjalesh fjalë gjithë interneti kjo kohën larta loje lojtarë lojë ndryshme nga pikëve për qëllim sfiduese sfidë shumë tuaj tuaja tërheqëse është

Comments

Tag cloud

bukur dhe fjale loj loje nuk pelqen por shum shume

Positive comment tag cloud

bukur dhe loj loje nuk pelqen por shum shume shumë

Negative comment tag cloud

dhe fare fjale fjalen hapet kemi loje nuk por shum

Google Play Rankings

This app is not ranked

Permissions

Development tools
test access to protected storage
Your location
approximate (network-based) location, precise (GPS) location
Network communication
full network access, view network connections, view Wi-Fi connections, Google Play billing service, receive data from Internet
Your accounts
find accounts on the device, use accounts on the device
Storage
modify or delete the contents of your USB storage
Phone calls
read phone status and identity
System tools
prevent phone from sleeping

Libraries

Related apps

More from Fugo