LypPune icon

LypPune

by Mediakos

Basic Information

This app is currently not active on Google Play

500+
Installs
4.71
14
Rating
Unranked
Ranking
3
Libraries
2.1+
Android version
10/3/13
Last updated
2013
September
App Age
266 kb
App size
Everyone
Content Rating
FREE
Price

Google Play Rating history and histogram

13
0
0
0
1

Changelog

  • May 28, 2015 Unpublished
  • Dec 24, 2013 Installs 500+ installs
  • Sep 16, 2013 New App Version 0.1 in Lifestyle for Free

Developer information

Description

analizave angazhohet bazë bëhemi dhe duke kemi kualifikuar kërkojnë lyp misioni mundësojnë prezencën punë punëdhënësve punëkërkuesit punëkërkuesve përmirësojnë qyteteve shtuar shërbimin vazhdimisht versionit ynë është

Comments

Tag cloud

liro mire nice nuk perfekt punon

Positive comment tag cloud

liro nice perfekt

Negative comment tag cloud

mire nuk punon

Google Play Rankings

This app is not ranked

Permissions

Network communication
full network access, view network connections, receive data from Internet
System tools
install shortcuts
Extra
android.webkit.permission.PLUGIN, Can receive cloud messages

Libraries

Ad network libraries

Related apps