Mp3 Shqip icon

Mp3 Shqip

by Arlind Pajaziti

Basic Information

This app is currently not active on Google Play

10+
Thousand
Installs
3.64
321
Rating
Unranked
Ranking
2
Libraries
2.2+
Android version
9/12/13
Last updated
395 kb
App size
Everyone
Content Rating
FREE
Price

Description

degjo degjoni deshironi dhe emrin eshte formatin gje huaja kenge kenget kerko klikim mjafton mund mundeson muzik perdoruar shkarko shkarkoni shqip shum telefonin tuaj vetmi

Comments

Tag cloud

bere eshte keni pasur per prej program punen shkarkoj shkelqyer

Positive comment tag cloud

bere eshte keni pasur per prej program punen shkarkoj shkelqyer

Negative comment tag cloud

Google Play Rankings

This app is not ranked

Permissions

Development tools
test access to protected storage
Network communication
full network access, view network connections
Storage
modify or delete the contents of your USB storage

Libraries

Ad network libraries

Development tools

Related apps