Namazi - Shqip icon

Namazi - Shqip

by Dardan Bala

Basic Information

100+
Thousand
Installs
4.74
3327
Rating
Medium
ranked
Ranking
5
Libraries
2.1+
Android version
5/13/15
Last updated
2013
May
App Age
4.08 mb
App size
Everyone
Content Rating
FREE
Price

Google Play Rating history and histogram

2949
158
63
57
100

Changelog

Developer information

Are you the developer of this app? Join us for free and see how we can help you promote and earn money with your app.
I'm the developer of this app

Description

aplikacion dhe drejtimi drejtohem edhe falemi gjithashtu gjuhet jeni keni kibla kiblen kërkesave kërkese këtë madherishem mund nguroni njëkohesish prandajë për shprehni shpresojmë vijm është

Comments

Tag cloud

allahu aplikacion kete mashallah mir per shperbleft shperblefte shum shume

Positive comment tag cloud

allahu aplikacion kete mashallah mir per shperbleft shperblefte shum shume

Negative comment tag cloud

feja figurat gjynah infejtu interesimin maliqi rezikshe rinia rinis zbehin

Google Play Rankings

Top rankings

Rank Country Category List
345 Switzerland Education Top Free
AppBrain offers valuable information about your app and those of your competitors. Join AppBrain for free and claim this app to view more ranking data, view history etc.
I'm the developer of this app

Ranking history in Switzerland

Permissions

Network communication
full network access, view network connections, view Wi-Fi connections
Hardware controls
control vibration
System tools
prevent phone from sleeping, run at startup

Libraries

Ad network libraries

Social libraries

Related apps

More from Dardan Bala