Ngjarje

Ngjarje


Ngjarje ju ofron lajme shqip te kategorive te ndryshme nga Kosova, Shqiperia, te gjitha trojet shqiptare dhe nga bota. Lexoni per Lajme,Kuriozitete, Sport, Teknologji, Showbiz etj.
Add to list
Free
79
4.0
User ratings
38
Installs
5,000+
Concerns
2
File size
1534 kb
Screenshots
Screenshot of Ngjarje Screenshot of Ngjarje

About Ngjarje
Ngjarje ju ofron lajme shqip te kategorive te ndryshme nga Kosova, Shqiperia, te gjitha trojet shqiptare dhe nga bota. Lexoni per Lajme,Kuriozitete, Sport, Teknologji, Showbiz etj.

Visit Website
User reviews of Ngjarje
Write the first review for this app!
Android Market Comments
A Google User
May 14, 2014
Bravo quna
A Google User
Apr 30, 2014
lodht
A Google User
Nov 14, 2012
xperia u very good app
A Google User
Nov 14, 2012
xperia u very good app
A Google User
Oct 30, 2012
Good app