Pi me kujdes icon

Pi me kujdes

by IPKO

Basic Information

1+
Thousand
Installs
3.08
12
Rating
Unranked
Ranking
?
Libraries
11/26/12
Last updated
2012
November
App Age
936 kb
App size
Unrated
Maturity
Maturity
FREE
Price

Description

dehur dhe eshte kontrolloni kujdes lokacionit mbani mundeni ndihmoj ndihmon nevoj ngrënë numrat paralajmëron party pini pirë përafërsisht shumti skeni taxi thirrni ujë ushqim varësisht

Comments

Tag cloud

aplikacion avancime fail gje krejt mir pash rekomandoj rinin taxi

Positive comment tag cloud

aplikacion boll exellent ket kompliment krejt paska per perkezoj taxi

Negative comment tag cloud

alkohol edukone fail mir ndreq npz rinin shkone shtini vend

Google Play Rankings

This app is not ranked

Permissions

Services that cost you money
send SMS messages, directly call phone numbers
Your location
approximate (network-based) location, precise (GPS) location
Network communication
full network access

Libraries

We haven't collected library information for this app yet. You can use the AppBrain Ad Detector app to detect libraries in apps installed on your device.

Related apps

More from IPKO