Plusinfo.mk

Plusinfo.mk


Plusinfo.mk - Следете ги најважните и најновите вести во вистинско време на Плусинфо.мк
Add to list
Free
85
4.3
User ratings
47
Installs
1,000+
Concerns
1
File size
3743 kb
Screenshots
Screenshot of Plusinfo.mk Screenshot of Plusinfo.mk Screenshot of Plusinfo.mk Screenshot of Plusinfo.mk
About Plusinfo.mk
Plusinfo.mk - Следете ги најважните и најновите вести во вистинско време на Плусинфо.мк

User reviews of Plusinfo.mk
Write the first review for this app!
Android Market Comments
A Google User
Dec 10, 2014
Ne e najdobar izbor za na tablet Ima mnogu rabota dodeka stane celosno funkcionalna za tablet. Ne nudi izbor pomegju horizontalen i vertikalen ekran. Grafickiot interfejs moze podobro da se sredi.... Reklamite se vistinsko siluvanje....
A Google User
Oct 18, 2014
Odlicno
A Google User
Dec 30, 2013
SAMSUNG Note 3 (SM-N9005) Подобрена, но секогаш може и подобро и ПОБРЗО ...
A Google User
Dec 24, 2013
Odlicno Funkcionira super na 2.3.6. Se nadevam deka ke se sredi i problemot so videata naskoro.
A Google User
Jul 21, 2013
SAMSUNG Note 2 (N-7100) Катастрофа! Новата верзија 1.0.4 ви е тотален промашај, препорачлива ДЕ-ИНСТАЛАЦИЈА!!! Се прашувам дали е ова апликација за вести или една те иста РЕКЛАМА! Катастрофа!
Version 1000000
Version 1000000