Radio Pendimi

Radio Pendimi


Radio Pendimi

Aplikacion per Android i cili mundeson degjimin e Radio Pendimit dhe Radio Kur'anit direkt nga mobili.

Recent changes:
Rregullimi i problemit te mosleshimit te radio duke shfaqur 'Duke u lidhur...'
---------------------------------
Shtimi i Radio Kur'anit
Ndryshime tjera
Add to list
Free
90
4.5
User ratings
367
Installs
10,000+
Concerns
0
File size
214 kb
Screenshots
Screenshot of Radio Pendimi Screenshot of Radio Pendimi Screenshot of Radio Pendimi
About Radio Pendimi
Radio Pendimi

Aplikacion per Android i cili mundeson degjimin e Radio Pendimit dhe Radio Kur'anit direkt nga mobili.

Recent changes:
Rregullimi i problemit te mosleshimit te radio duke shfaqur 'Duke u lidhur...'
---------------------------------
Shtimi i Radio Kur'anit
Ndryshime tjera

User reviews of Radio Pendimi
Write the first review for this app!
Android Market Comments
A Google User
Nov 30, 2014
Htc One Allahu ju shperbleft
A Google User
Oct 30, 2014
Allahu ju shprebleft
A Google User
Oct 24, 2014
Radio pendimi
A Google User
Sep 18, 2014
Allahu ju shperbleft se na knaqt zemrat
A Google User
Jul 19, 2014
Fatime ramadani