Shiko TV icon

Shiko TV

by AndroidSHQIP.NET

Basic Information

This app is currently not active on Google Play

100+
Thousand
Installs
4.14
4010
Rating
Unranked
Ranking
2
Libraries
2.3.3+
Android version
9/29/14
Last updated
2014
April
App Age
3.62 mb
App size
Everyone
Content Rating
FREE
Price

Google Play Rating history and histogram

2696
394
236
149
535

Changelog

Developer information

AndroidSHQIP.NET

Description

applikacion asnjë bën faqe kanalet kanaleve kanali keto këtë linqet mundëson nuk pajisjet permbajtje shfaqen shfaqjen shiko televizione televiziv televizive transmetimin transmetojne vendosur vete vetem

Comments

Tag cloud

asnje edhe hapet kanal kanalet nuk pse punon shum spo

Positive comment tag cloud

deshifruesin dhe jeni mir nuk per player pse shkruani shum

Negative comment tag cloud

asnje edhe fundit hapet kanal nuk program punon spo tani

Google Play Rankings

This app is not ranked

Permissions

Network communication
full network access, view network connections
Hardware controls
control vibration

Libraries

Ad network libraries

Development tools

Related apps