SHQIP TV icon

SHQIP TV

by Arlind Pajaziti

Basic Information

This app is currently not active on Google Play

50+
Thousand
Installs
4.26
814
Rating
Unranked
Ranking
3
Libraries
2.2+
Android version
2/21/14
Last updated
1.16 mb
App size
High
Maturity
Maturity
FREE
Price

Description

bllokime dhe dokumentare eshte fetare filma filmat formatin gjitha kanalet maqedonia mundëson muzikore ngadalsime përkthyer përmbanë rinj shihni shpejt shqip shqiptare shum telefonin televizive vizatimor

Comments

Tag cloud

asnje dhe kanalet lutem mir nje nuk pse shum vetem

Positive comment tag cloud

dhe edhe kanalet mir mire nje nuk shum supersport vetem

Negative comment tag cloud

aplikim asnje eshte hap instaloj kanal kete lutem nuk program

Google Play Rankings

This app is not ranked

Permissions

Development tools
test access to protected storage
Network communication
full network access, view network connections
Storage
modify or delete the contents of your USB storage

Libraries

Ad network libraries

Related apps