Shqiperia Online (Albania)

Shqiperia Online (Albania)


Shqiperia Online is a daily newspaper published in Albania. Our mobile application offers the latest news from Albania.

Aplikacioni zyrtar i faqes http://www.shqiperiaonline.tv

Gjithcka qe gjeni ne versionin desktop te faqes tone, tani mund ta lexoni ne menyre mjaft komode nga celulari juaj kudo qe ndodheni, mjafton te keni akses ne internet.

Shqiperia Online eshte nje gazete shqiptare online e themeluar ne Qershor te vitit 2011. Te gjitha sherbimet tona ofrohen falas. Faqja numeron mbi 20'000 artikuj dhe informacione nga cdo fushe si: Lajmet e Fundit, Kuriozitete, Barcaleta, Poezi, SMS Dashurie, Horoskopi, Receta Gatimi, Moti, Fjalor Anglisht, Njoftime Pune, Gazeta Shqiptare, Histori Dashurie, Shpjegimi i Endrrave, Thenie te Mencura, Futboll, Kuriozitete etj.

Recent changes:
Optimized overall application size.
Added new splash screen.
Added new icons.
Add to list
Free
80
4.0
User ratings
20
Installs
1,000+
Concerns
0
File size
779 kb
Screenshots
Screenshot of Shqiperia Online (Albania) Screenshot of Shqiperia Online (Albania) Screenshot of Shqiperia Online (Albania) Screenshot of Shqiperia Online (Albania) Screenshot of Shqiperia Online (Albania)
About Shqiperia Online (Albania)
Shqiperia Online is a daily newspaper published in Albania. Our mobile application offers the latest news from Albania.

Aplikacioni zyrtar i faqes http://www.shqiperiaonline.tv

Gjithcka qe gjeni ne versionin desktop te faqes tone, tani mund ta lexoni ne menyre mjaft komode nga celulari juaj kudo qe ndodheni, mjafton te keni akses ne internet.

Shqiperia Online eshte nje gazete shqiptare online e themeluar ne Qershor te vitit 2011. Te gjitha sherbimet tona ofrohen falas. Faqja numeron mbi 20'000 artikuj dhe informacione nga cdo fushe si: Lajmet e Fundit, Kuriozitete, Barcaleta, Poezi, SMS Dashurie, Horoskopi, Receta Gatimi, Moti, Fjalor Anglisht, Njoftime Pune, Gazeta Shqiptare, Histori Dashurie, Shpjegimi i Endrrave, Thenie te Mencura, Futboll, Kuriozitete etj.

Recent changes:
Optimized overall application size.
Added new splash screen.
Added new icons.

User reviews of Shqiperia Online (Albania)
Write the first review for this app!
Android Market Comments
A Google User
Oct 18, 2014
Best App me i mire qe mund te gjeni... Best app...
A Google User
Jul 31, 2014
Shqiperia