Takvimi - Shqip

Takvimi - Shqip


Takvimi për Kosovë, Shqipëri, Maqedoni dhe Mal të Zi (Ulqin).

Recent changes:
* Permirsimi per Samsung Galaxy S3.
Add to list
Free
93
4.7
User ratings
2158
Installs
100,000+
Concerns
0
File size
2243 kb
Screenshots
Screenshot of Takvimi - Shqip Screenshot of Takvimi - Shqip Screenshot of Takvimi - Shqip Screenshot of Takvimi - Shqip Screenshot of Takvimi - Shqip Screenshot of Takvimi - Shqip Screenshot of Takvimi - Shqip Screenshot of Takvimi - Shqip Screenshot of Takvimi - Shqip Screenshot of Takvimi - Shqip Screenshot of Takvimi - Shqip Screenshot of Takvimi - Shqip Screenshot of Takvimi - Shqip Screenshot of Takvimi - Shqip Screenshot of Takvimi - Shqip Screenshot of Takvimi - Shqip
About Takvimi - Shqip
Takvimi për Kosovë, Shqipëri, Maqedoni dhe Mal të Zi (Ulqin).

Recent changes:
* Permirsimi per Samsung Galaxy S3.

User reviews of Takvimi - Shqip
Write the first review for this app!
Android Market Comments
A Google User
4 days ago
Selam alejkum A ska mundsi me ndru qet ezan me pas edhe tjera
A Google User
5 days ago
Esselamu Alejkum hallall ju qoft. E kam një pytje ? Kjo busolla qe tregon se ka eshte KIBLA a tregon drejt kete dua ta di ma bani hallall.
A Google User
Feb 26, 2015
Selam Alejkum Te nderuar vellezer musliman ju pergezoj per kete mund qe po beni Allah ju dasht po me gjith kete kisha nje kerkes ndoshta jo shum te veshtir pasi qe ndoshta mundeni ? A kishit pas mundesi me ber aplikacionin keshtu si te androidit te njejtin vetem me pershtat per Windows Phone 8.0 dhe gjithashtu ket aplikacion me ber edhe per Windows 8.1 Destop apo per kompjuter kush e ka me Windows 8.1 Faleminderit per mirkuptimin Allahu ju ruajt e ju dasht.
A Google User
Feb 25, 2015
the best
A Google User
Feb 25, 2015
allahu iu shperbleft