Search

Tv Shqip Live - Albanian Tv

Did you develop this app? Access more services »

Tv Shqip Live - Albanian Tv


Albanian Tv Streaming App

Albanian:

Shikoni kanalet me te famshme shqiptare live nga telefoni juaj. Me nje klikim te thjeshte mund te ndiqni lajmet, muziken dhe tere transmetimet e televizioneve me te famshme shqiptare live.

NGa ky moment deri ne versionin tjeter, ky app do te jete pa reklama. Nderkohe do te ndertohet app i ri, me me shume kanale dhe funksionalitete.

Recent changes:
- nderrim i reklamave, shume perdorues jane anuar se kishin malware apo programe te cutitshme, tani po kalojme tek nje kompani me serioze
Add to list
Free
81
4.1
User ratings
2053
Installs
100,000+
Concerns
0
File size
12820 kb
Screenshots
Screenshot of Tv Shqip Live - Albanian Tv Screenshot of Tv Shqip Live - Albanian Tv Screenshot of Tv Shqip Live - Albanian Tv Screenshot of Tv Shqip Live - Albanian Tv Screenshot of Tv Shqip Live - Albanian Tv

About Tv Shqip Live - Albanian Tv
Albanian Tv Streaming App

Albanian:

Shikoni kanalet me te famshme shqiptare live nga telefoni juaj. Me nje klikim te thjeshte mund te ndiqni lajmet, muziken dhe tere transmetimet e televizioneve me te famshme shqiptare live.

NGa ky moment deri ne versionin tjeter, ky app do te jete pa reklama. Nderkohe do te ndertohet app i ri, me me shume kanale dhe funksionalitete.

Recent changes:
- nderrim i reklamave, shume perdorues jane anuar se kishin malware apo programe te cutitshme, tani po kalojme tek nje kompani me serioze

User reviews of Tv Shqip Live - Albanian Tv
Write the first review for this app!
Android Market Comments
A Google User
5 days ago
Shum i mir por futini edhe kanalet e digitalb
A Google User
6 days ago
Good
A Google User
Oct 14, 2014
Katastrof Sen nuk pash ne kete program pervec reklamave. Sidomos kur don te dalesh nga programi ateher te sulmojne reklamat nji pas nji.
A Google User
Oct 14, 2014
mos e instaloni kot
A Google User
Oct 14, 2014
shum me miza nga tv hd. tvsh nuk hapet fare ju lutem regulloheni