TV Shqip icon

TV Shqip

by Arlind Pajaziti

Basic Information

This app is currently not active on Google Play

100+
Thousand
Installs
4.41
3071
Rating
Unranked
Ranking
5
Libraries
2.2+
Android version
12/23/13
Last updated
8.69 mb
App size
High
Maturity
Maturity
FREE
Price

Description

bere dhe digitalb dokumentare dëshironi eshte filma gjitha kanale kanalet kete krijojm kujtojm lodhshme ndonjë ngadalsime nëse punen përmbanë shqip shqiptare shtojmë tjua vlen vlersoni

Comments

Tag cloud

dhe edhe eshte lutem mire nuk shum shume vetem yje

Positive comment tag cloud

dhe edhe lutem mir mire nuk program shum shume yje

Negative comment tag cloud

cdo dhe duket eshte kanalet minuta ngec nuk programet vetem

Google Play Rankings

This app is not ranked

Permissions

Development tools
test access to protected storage
Network communication
full network access, view network connections
Storage
modify or delete the contents of your USB storage

Libraries

Related apps