Vari njeri - Loja shqiptar icon

Vari njeri - Loja shqiptar

by LmaoSoft

Basic Information

10+
Thousand
Installs
3.90
433
Rating
Unranked
Ranking
4
Libraries
1.6+
Android version
3/12/16
Last updated
2012
June
App Age
3.39 mb
App size
High
Maturity
Maturity
FREE
Price

Google Play Rating history and histogram

255
49
29
30
70

Changelog

Developer information

Are you the developer of this app? Join us for free and see how we can help you promote and earn money with your app.
I'm the developer of this app

Description

alfabetit bëjë dhe falas fjalë fjalën fshehtë kjo loja lojë luajnë mendoj nivelet niveleve njeri njeriu një përpiqet rezultatin tavolinë varur vështirë vështirësisë zyrë është

Comments

Tag cloud

bukur dhe eshte loj loja loje nuk perkthyer shum translate

Positive comment tag cloud

bukur disa gabime loj loje megjithese mir plq shtyre shum

Negative comment tag cloud

dhe eshte google kot loja loje nuk perkthyer sepse translate

Google Play Rankings

This app is not ranked

Permissions

Network communication
full network access, view network connections
Phone calls
read phone status and identity

Libraries

Related apps

More from LmaoSoft