Postimees

Postimees


Postimees. Postimees.ee uudiste lugeja

Recent changes:
Veaparandused
Add to list
Free
58
2.9
User ratings
690
Installs
50,000+
Concerns
1
File size
1044 kb
Screenshots
Screenshot of Postimees Screenshot of Postimees Screenshot of Postimees
About Postimees
Postimees. Postimees.ee uudiste lugeja

Recent changes:
Veaparandused

User reviews of Postimees
HTC Wilffire - töötab ilusti ja pole mingeid crashe teinud. Aga ma lihtsalt ei saa aru MIKS ei lubata seda HTC Wildfire peale laadida otse marketist ?????????????????????????????????? Ja kindlasti järgmises versioonis võiks olla et antud programmi saab tõsta SD kaardile. aitäh tähelepanu eest!
Feb 11, 2011
Android Market Comments
A Google User
Nov 27, 2014
Parem kui Curlify versioon aga sisuliselt kräpp! Endiselt parem kui Curlify rakendus, mille arendus on vist üldse lõpetatud aga PUSH SÕNUMID ON AKTSEPTEERITAVAD VAID SIIS KUI NEID SAAB SEADETEST SOOVI KOORAL KEELATA! See on ikka näotu, et rakendus lihtsalt mul telefoni notification ribal iseseisvalt laamendab. Lisaks ei saa push notificationist otse ka seda pushitud uudist avada. What's the point? Teise suure probleemina ei toimi avakuva suurte reklaamide sulgemine. Vajuta ristile või mitte, ikka visatakse kampaanialehele. Uudiste nägemiseks tuleb pm back nupuga rakendustest lahkuda ja siis uuesti avada. OK, saate näidata oma avabanneripinna clickrate't superkõrgena ja vingelt efektiivne asi aga no kurat... See on ju pettus ja mis normaalne bränd tahaks oma reklaami vägivaldselt peale suruda? Reklaamiandjad ikka teavad seda bugi? Ja no ei söö flashi tänapäevased nutiseadmed. Võtke arvesse kui uudistesse selliseid videoit topite.
A Google User
Nov 26, 2014
Notificationid ei tööta Notificationid avavad äppi, aga ei ava uudise linkid
A Google User
Oct 29, 2014
Extremely slow It's extremely slow. I'm awfully interested about my home country's politics right now, but I just get tired waiting the news loaded. Sorry, needed to uninstall it.
A Google User
Oct 23, 2014
Tüütu Push notificatione välja lülitada ei saa. Twitteri ja facebooki nupud häirivad.
A Google User
Oct 8, 2014
Lombakas värk Püsti- ja pikutivaate vahetamise võimalust pole. Lisaks TEHKE Facebook login korda...