Postimees

Postimees


Postimees. Postimees.ee uudiste lugeja

Recent changes:
Veaparandused
Add to list
Free
58
2.9
User ratings
735
Installs
50,000+
Concerns
1
File size
1044 kb
Screenshots
Screenshot of Postimees Screenshot of Postimees Screenshot of Postimees
About Postimees
Postimees. Postimees.ee uudiste lugeja

Recent changes:
Veaparandused

User reviews of Postimees
HTC Wilffire - töötab ilusti ja pole mingeid crashe teinud. Aga ma lihtsalt ei saa aru MIKS ei lubata seda HTC Wildfire peale laadida otse marketist ?????????????????????????????????? Ja kindlasti järgmises versioonis võiks olla et antud programmi saab tõsta SD kaardile. aitäh tähelepanu eest!
Feb 11, 2011
Android Market Comments
A Google User
Jan 25, 2015
Good
A Google User
Dec 31, 2014
Parem kui Curlify versioon aga sisuliselt kräpp! Endiselt parem kui Curlify rakendus, mille arendus on vist üldse lõpetatud aga PUSH SÕNUMID ON AKTSEPTEERITAVAD VAID SIIS KUI NEID SAAB SOOVI KOORAL KEELATA! Näotu, et rakendus lihtsalt mul telefoni notification ribal laamendab. Lisaks ei saa push notificationist otse seda pushitud uudist avada. What's the point? Ja no reklaamidega on ka juba liiale mindud.
A Google User
Dec 3, 2014
Welcome to the 90's Iga liigutuse peale vaadata akent "Palun oodake - Laadin" koos keerleva animatsiooniga on samalaadne astumisega ajamasinasse...
A Google User
Dec 1, 2014
Samsung S4 Meeldib, kuid kipub tihti hanguma, ei soostu lehte laadima või sulgub iseenesest. Koormab võrguühendust üllatavalt palju, selle api allalaaditav infokogus on keskeltläbi suurim muudest mu telefon alla laetud programmidest.
A Google User
Nov 27, 2014
Parem kui Curlify versioon aga sisuliselt kräpp! Endiselt parem kui Curlify rakendus, mille arendus on vist üldse lõpetatud aga PUSH SÕNUMID ON AKTSEPTEERITAVAD VAID SIIS KUI NEID SAAB SEADETEST SOOVI KOORAL KEELATA! See on ikka näotu, et rakendus lihtsalt mul telefoni notification ribal iseseisvalt laamendab. Lisaks ei saa push notificationist otse ka seda pushitud uudist avada. What's the point? Teise suure probleemina ei toimi avakuva suurte reklaamide sulgemine. Vajuta ristile või mitte, ikka visatakse kampaanialehele. Uudiste nägemiseks tuleb pm back nupuga rakendustest lahkuda ja siis uuesti avada. OK, saate näidata oma avabanneripinna clickrate't superkõrgena ja vingelt efektiivne asi aga no kurat... See on ju pettus ja mis normaalne bränd tahaks oma reklaami vägivaldselt peale suruda? Reklaamiandjad ikka teavad seda bugi? Ja no ei söö flashi tänapäevased nutiseadmed. Võtke arvesse kui uudistesse selliseid videoit topite.